BEZPIECZEŃSTWO

Nasza spółka zapewnia maksimum bezpieczeństwa oraz przejrzyste warunki umowy kredytu dla firm. Wszystkie jej punkty zostaną Tobie wyjaśnione przez naszego konsultanta. Zapewniamy Tobie profesjonalne podejście. 

 

 

SZYBKOŚĆ

Wypełniając wniosek on-line o kredyt dla firmy przyspieszasz całą procedurę. Nie musisz wychodzić w domu, aby otrzymać gotówkę. Wystarczy, że po wypełnieniu wniosku zaczekasz na telefon zwrotny od naszego konsultanta.

 

 

POMOCNA DŁOŃ

 Nasi konsultanci pomogą Ci wybrać najlepszy kredyt dla firmy. Będą do twojej dyspozycji w trakcie podpisywania umowy jak i później, w trakcie jej wypełniania. Możesz liczyć na ich pomoc każdego dnia w godz. 9-21.

 

 

KREDYTY DLA FIRMY

Kredyty dla firmy to nasza oferta pomocy finansowej dla każdego przedsiębiorcy, którego biznes wymaga dodatkowego zastrzyku gotówki. Doskonale zdajemy sobie sprawę z istnienia czasowych przestojów lub konieczności modernizacji sprzętu. Przedsiębiorcy zwracają się do nas z prośbą o kredyt na zakup nowych maszyn specjalistycznych, nowych samochodów służbowych dla swoich pracowników oraz na kupno surowców niezbędnych do kontynuowania produkcji. Wydatków żadnemu przedsiębiorcy nigdy nie brakuje, dlatego tym bardziej ważne, aby w gąszczu niepewnych ofert kredytowych, wybrać zaufanego dostawce rozwiązań finansowych takich jak kredyt dla firmy. Wybierając nas, masz gwarancję uczciwości oraz rzetelnej pomocy w trakcie trwania całej umowy kredytowej. Niski koszt kredytu oraz możliwość negocjacji jego warunków to argumenty, które przyciągają do nas dziesiątki osób każdego dnia. Setki zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszej oferty kredytu dla firm, zapewnia nam dobrą opinię wśród firm firm pośrednictwa kredytowego.

Kierujemy ofertę dla każdego klienta, który ceni sobie minimum formalności i szybki czas rozpatrzenia wniosku o kredyt. Za pośrednictwem wniosku on-line kredyt dla firmy możesz dostać nawet w 15 minut i może być to kwota, która równa jest nawet 100 000 zł. To wszystko możliwe jest bez BIK, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy którzy mieli w przeszłości problemy ze spłatą długu, tak samo zachowają się w przypadku kredytu otrzymanego za pośrednictwem naszej spółki. Dajemy przedsiębiorcom szansę, której nie da im żaden bank. Spółka Kredytum.pl posiada szeroki wachlarz produktów różnych partnerów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego biznesmena, dlatego jest w stanie pokryć nawet najpilniejsze wydatki. Wystarczy, że złożysz u nas wniosek, a nasz doradca skontaktuje się z tobą w celu jego potwierdzenia i ustalenia wszelkich szczegółów.

Aby wysłać do nas wniosek o kredyt dla firmy wystarczy, że wybierzesz interesujące Cię parametry kredytu na naszej stronie głównej, a następnie wypełnisz krótki kwestionariusz. Jego wysłanie automatycznie uruchamia proces weryfikacji wniosku o kredyt dla firm. Weryfikacja odbywa się od razu i twój wniosek wysyłany jest za jednym razem do wszystkich naszych partnerów, aby mogli oni wyrazić lub odrzucić twoje podanie. Kiedy wszyscy na nie odpowiedzą, nasz konsultant oddzwoni do Ciebie i poinformuje o możliwościach pomocy finansowej, jaka specjalnie dla Ciebie będzie przygotowana. Gdy wyrazisz chęć podpisania umowy o kredyt dla firm, zostanie do Ciebie wysłana umowa, która dojdzie najprawdopodobniej już następnego dnia i zaraz po jej podpisaniu pieniądze przelejemy na Twoje konto. W przypadku pożyczki, podpisanie takiej umowy nie zawsze jest konieczne a pieniądze otrzymasz w 15 minut od chwili zawnioskowania. Kredyt jest jednak znacznie większą kwotą, która wymaga odpowiedniego zabezpieczenia. Aby uzyskać więcej informacji na temat kredytu dla firmy dostarczanego przez spółkę Kredytum.pl, zadzwoń na naszą infolinię lub napisz do nas e-mail. Gwarantujemy fachowe doradztwo i odpowiedź w jak najkrótszym czasie.

 

LEASING DLA FIRMY

Leasing jest umową cywilno-prawną zawartą pomiędzy dwoma stronami, na mocy której jedna z nich, a więc leasingobiorca zobowiązuje się do zakupienia wskazanej przez leasingobiorce rzeczy, która staję się przedmiotem leasingu, a następnie wypożycza mu ją na określonych w umowie warunkach. Warunkiem korzystania z tej rzeczy przez leasingobiorce, a więc drugą stronę umowę, jest spłacanie miesięcznych rat przez określony czas, aż do momentu wypełnienia wszystkich zobowiązań. Po zakończeniu umowy, możliwe jest wykupienie przedmiotu leasingu w zamian za zapłacenie przez leasingobiorce kwoty wykupu. Wykup jest jednak nieobowiązkowy w przypadku leasingu operacyjnego, a przedmiot może pozostać własnością firmy leasingowej.

Leasing jest alternatywą dla kredytu jeśli przedsiębiorca szuka sposobu sfinansowania zakupu środków trwałych takich jak:

Na mocy umowy leasingowej właścicielem sprzętu będzie nasza firma, natomiast Ty będziesz jedynym jego użytkownikiem. Oznacza to tyle, że do końca trwania umowy nie będziemy ingerowali w to co będzie się działo z samochodem, jeśli Ty będziesz wypełniał wszystkie warunki umowy zgodnie z harmonogramem. Wybierając leasing możesz liczyć na atrakcyjnie ułożone raty, których kształt wybierzemy w drodze negocjacji i będziesz miał bezpośredni wpływ na ich wysokość i czas ich spłaty. Dodatkowo możesz liczyć na ulgi podatkowe, ponieważ w przypadku leasingu operacyjnego przedmiot umowy wliczany jest do majątku naszej spółki, nie do twojej. Dodatkowo spłatę podatku VAT możesz rozłożyć na wygodne raty, nie obciążając twojego portfela w momencie zawierania umowy. Takie ulgi i korzyści wpływają na to, że leasing staję się najpopularniejszym rozwiązaniem na finansowanie zakupu samochodów dla firmy. Aż 70% właścicieli firm w sektora małych i średnich przedsiębiorstw w 2014 roku zdecydowało się na leasing przy zakupie samochodu dla swojej firmy. Pokazuję to, jak korzystnym jest on rozwiązaniem.