BEZPIECZEŃSTWO

Nasza spółka zapewnia maksimum bezpieczeństwa oraz przejrzyste warunki umowy kredytu dla firm. Wszystkie jej punkty zostaną Tobie wyjaśnione przez naszego konsultanta. Zapewniamy Tobie profesjonalne podejście. 

 

 

SZYBKOŚĆ

Wypełniając wniosek on-line o kredyt dla firmy przyspieszasz całą procedurę. Nie musisz wychodzić w domu, aby otrzymać gotówkę. Wystarczy, że po wypełnieniu wniosku zaczekasz na telefon zwrotny od naszego konsultanta.

 

 

POMOCNA DŁOŃ

 Nasi konsultanci pomogą Ci wybrać najlepszy kredyt dla firmy. Będą do twojej dyspozycji w trakcie podpisywania umowy jak i później, w trakcie jej wypełniania. Możesz liczyć na ich pomoc każdego dnia w godz. 9-21.

 

 

Reklamacja

Jeśli poczułeś się urażony wiadomością e-mail lub sms pochodzącą z naszego serwisu albo serwisu wchodzącego w posiadanie spółki Kredytum.pl, a także w przypadku kiedy nie wyrażałeś nigdy zgody na przetwarzanie przez nas twoich danych osobowych, a otrzymałeś od nas jakiekolwiek informacje handlowe, informujemy, że przysługuje tobie prawo do złożenia z tego tytułu reklamacji. Możesz to zrobić wysyłając e-mail na adres reklamacja@kredytum.pl, wypełniając formularz reklamacji dostępny poniżej lub wysyłając do nas tradycyjny list na adres: Kredytum.pl SA ul. Koszalińska 31/4, 78-100 Kołobrzeg z dopiskiem : REKLAMACJA. Jednocześnie informujemy, że reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie do 30 dni. O sposobie jej rozstrzygnięcia zostaniesz poinformowany mailowo lub listownie, a twoje dane osobowe zostaną usunięte z naszej bazy w terminie do 3 dni roboczych.

captcha