Lombard - inwestycja przyszłości

Lombard – inwestycja przyszłości

Prasóweczki

Dysponujesz wolnymi środkami i nie wiesz, w co je zainwestować, aby odnieść realny zysk? A może potrzebujesz szybkiej pożyczki, której odmawiają ci banki? Mimo tego, że problemy są tak różne, istnieje na nie jedno rozwiązanie – lombard! Jak szacują ekonomiści z warszawskiej SGH, w ciągu ostatnich lat liczba lombardów w Polsce wzrosła aż o połowę.

Lombard – inwestycja przyszłości

Pożyczki pozabankowe to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin. Jest to wybawienie dla osób potrzebujących gotówki od zaraz, a także bezpieczne źródło dochodu dla osób prowadzących taką działalność.

Jak to działa?

Zasada działania lombardów jest naprawdę prosta i nie wymaga wielu formalności. Przynosisz przedmiot, który zostaje wyceniony i podpisujesz umowę, w której umawiasz się na spłatę pożyczki w określonym terminie. Najczęściej jest to okres tygodnia bądź miesiąca. Dlatego też większość ludzi decyduje się na pożyczkę pod zastaw lub inwestycję, ponieważ prowadzenie lombardu jest bardzo dochodowe i przynosi spore zyski. Można zarobić nawet 5% miesięcznie! W żadnej lokacie oferowanej przez banki nie jest to możliwe. Firma Polski Lombard sp zoo z siedzibą w Kołobrzegu oferuje pierwsze pożyczki społecznościowe zabezpieczone zastawem. Pożyczki są w 99,99% spłacane, ponieważ jest na nie zastaw, który zostanie sprzedany, jeśli pożyczka bądź odsetki nie zostaną spłacone. Wszystko zabezpieczone jest umową, do sporządzenia której potrzebujemy jedynie dowodu tożsamości takiego jak paszport, legitymacja czy prawo jazdy. Jest to jedna z najszybszych i najbardziej dochodowych metod na zarobek poprzez sprzedaż.

Czy to legalne?

Mimo tego, że pożyczki pozabankowe w naszym kraju rozwijają się tak szybko, niewiele lombardów działa zgodnie z prawem. Wszystko dzieje przez nową ustawę, która weszła w życie 11 marca i bardzo zaostrzyła prawo dotyczące instytucji pożyczkowych. Kary zostały bardzo zaostrzone, ponieważ przewidują nawet 500 000 zł grzywny lub 2 lata pozbawienia wolności. Nie oznacza to jednak, że lombardy zostaną zamknięte. Polski Lombard stworzył system lombardów online. Każdy lombard może się podłączyć i działać legalnie. Jest to szansa dla właścicieli małych lombardów, których nie będzie stać na wyłożenie 200 000 zł kapitału, jak przewiduje nowa ustawa. Oferta firm pożyczkowych w najbliższym czasie zmniejszy się nawet o 14%! Na rynku nie będzie tylu korzystnych dla klienta ofert. Taka zmiana w prawie to wielka szansa dla lombardów, które staną się doskonałą alternatywą dla osób poszukujących środków na codzienne wydatki.

Dla kogo?

Na pytanie dla kogo, można odpowiedzieć tylko w jeden sposób. Dla każdego! Aby otworzyć własny lombard, wystarczy odrobina gotówki na start. Rozwiązanie, które dostarcza nam Polski Lombard, pozwala każdemu na rozpoczęcie własnej działalności. Instytucje tego typu pomagają wielu ludziom wyjść z ciężkiej sytuacji finansowej. Jest to również doskonały sposób na zarobek. Podsumowując – warto inwestować i korzystać z usług lombardów i pożyczek pozabankowych. Jest to szybki, łatwy i w 100% bezpieczny sposób na realny zarobek.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments