Wyślij SMS

o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

70 887 75 82 w 34

24/7 Zadzwoń

pn - pt: 9:00 - 17:00

Biuro otwarte

Współpraca

Współpraca dla agenta

Zarabiaj 100, 5000, 10000 a nawet więcej

Poszukujemy ambitnych i nastawionych na kontakt z ludźmi osób, których praca może polegać na oferowaniu innym produktów finansowych spółki Kredytum.pl. Jako instytucja pośrednictwa kredytowego w szybkim czasie staliśmy się liderem, który posiada największą liczbę partnerstw spośród wszystkich firm istniejących na polskim rynku. W swojej ofercie mamy produkty 11 banków oraz 15 firm pożyczkowych, których w większości jesteśmy liderem sprzedaży. Takie osiągnięcia w ciągu kilku lat sprawiły, że liczba agentów, którzy podjęli z nami współprace w tym roku przekroczyła 13 tysięcy i każdego dnia do tej liczby dołączają nowi. Wśród tych osób możesz znaleźć się również i Ty. Wystarczy, że wypełnisz odpowiedni wniosek i podpiszesz z nami umowę.

Na czym polega praca agenta kredytowego w spółce Kredytum.pl? Jako agent kredytowy odpowiedzialny będziesz za rozprzestrzenianie i sprzedaż produktów finansowych partnerów spółki, wśród których są takie firmy jak Vivus, Zaplo czy Ekspres Kasa oraz banki np. Ferratum Bank. Tworzenie jak największej sieci sprzedaży to twój podstawowy cel, ponieważ od tego zależą Twoje zarobki. Wyszukiwanie nowych klientów to proces, który zapewni Tobie rynek zbytu, a spółce Kredytum.pl pozwoli na powiększanie świadomości finansowej wśród Polaków. Aby dotrzeć do odpowiedniej liczby osób możesz wykorzystać swoje znajomości lub aktualną pracę. Wśród naszych agentów jest dużo osób, które nie zrezygnowały z tego co robią, ze względu na możliwość kontaktu ze znaczną ilością klientów każdego dnia.

Jeden z naszych klientów wykorzystuje swoją pracę w salonie samochodowym, aby oferować korzystną dla klienta ofertę kredytu gotówkowego na zakup samochodu lub oferuję mu leasing samochodu. W taki sposób, wielu z nich decyduje się na oferowane rozwiązanie, a nasz klient nie dość, że zarabia na prowizji to sprzedaje samochód, a więc wykonuje swoją podstawową prace. Jego szef bardzo docenia zaangażowanie i chwali sobie posiadanie pracownika, który dysponuje szeroką ofertą pomocy finansowej. Wykorzystać swoją prace może również agent, który na co dzień sprzedaje pralki. Większość Polaków zakupuje taki sprzęt na raty, co staje się doskonałą okazją, aby przedstawić ofertę Kredytum.pl. Czasami wystarczy krótka informacja, aby klient zgodził się i podpisał umowę o kredyt ratalny. Cała procedura nie zajmuję więcej niż kilka minut, a więc nie przeszkadza w wykonywaniu innych obowiązków.

Praca agenta kredytowego nie musi jednak wiązać się z dodatkowym zarobkiem. Większość naszych agentów utrzymuje się z profesjonalnego doradztwa i finansowego pomagania innym. Wystarczy, że są w stanie zapewnić sobie odpowiednią liczbę klientów. Jedni na początku mają z tym problem, innym od razu udaję się wypracować swój własny sposób na dotarcie do klienta. Spółka Kredytum.pl, w celu pomocy, może stworzyć dla każdego agenta współpracującego jego własną stronę internetową, za pomocą której będzie mógł zareklamować swoje usługi. Spółka może zapewnić Ci również pokaźny zapas ulotek Twojej osoby lub innego rodzaju gadżety promujące Twoje usługi. Ponadto doradcy Kredytum.pl są do usług każdego agenta, który ma problem. Czekają oni na telefon każdego dnia i zawsze służą dobrą radą lub wskazówką.

Jeśli czujesz, że mógłbyś zostać dobrym agentem kredytowym i umiałbyś zebrać odpowiednią liczbę klientów – koniecznie zadzwoń do nas. Pomożemy Tobie podpisać umowę i wystartować na rynku finansowym. Uwaga! Ta oferta jest kierowana również do osób bez doświadczenia w branży finansowej oraz bez wykształcenia wyższego. Wierzymy, że każdy człowiek zasługuje na swoją szansę i chcemy pomóc każdemu kto pragnie ją wykorzystać.
Formularz kontaktowy

Współpraca dla firm

Spółka Kredytum.pl to lidem na rynku pośrednictwa kredytowego w Polsce. W ciągu kilku lat działalności zdołaliśmy zawrzeć 25 partnerstw z największymi firmami pożyczkowymi i bankami. Współpracujemy również z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi oraz jednym z największych operatorów komórkowych w kraju. Wszystkie podpisane umowy współpracy zawarliśmy z myślą o klientach, których potrzeby z roku na rok rosną i wymagają coraz większej ilości produktów i usług, aby je zaspokoić. To z inicjatywy ich – naszych klientów – wychodzimy z propozycją współpracy do każdej firmy, która mogłaby wykorzystać nasze kanały dystrybucji do zdobycia nowego rynku zbytu swoich usług. Nie kierujemy tej prośby jedynie do firm branży finansowej. Każda firma, która wymaga promocji lub stworzenia dróg rozpowszechniania może być dla nas cennym partnerem. Szczególnie zależy nam na firmach branży telekomunikacyjnej, energetycznej, reklamowej oraz motoryzacyjnej. Jesteśmy w stanie skutecznie udostępniać oraz sprzedawać produkty tych firm i zapewnić im zupełnie nowy rynek zbytu. Nasi klienci szczególnie chętnie byliby zainteresowani właśnie takimi rozwiązaniami, dlatego szczególnie atrakcyjna będzie współpraca z takimi przedsiębiorstwami. Ze swojej strony oferujemy maksimum zaangażowania oraz wsparcie w każdej kwestii, koniecznej do pomyślnego wdrożenia, a później współpracy, pomiędzy spółką Kredytum.pl a partnerami. Naszymi podstawowymi kanałami dystrybucji są:

Agenci Współpracujący, którzy każdego dnia przedstawiają ofertę handlową naszych partnerów tysiącom osób w całej Polsce. Są oni wynagradzani w postaci prowizji od każdej transakcji, dlatego wpływa to korzystnie na ilość sprzedaży. Nasi agenci to osoby, których pensja może zależeć od ilości sprzedanych produktów twojej firmy. Możesz nam zaufać, że będzie to doskonały sposób na zwiększenie sprzedaży, a co za tym idzie produkcji twojej firmy.

Strony internetowe to doskonałe narzędzie do promocji naszych partnerów. Każda strona jest aktualizowana i pozwala składać wniosek on-line w przypadku kredytu dla firm lub leasingu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby można było za jej pośrednictwem opłacić rachunek za prąd na konto dostawcy energii, z którym podejmiemy współprace lub zawrzeć umowę o ubezpieczenie. Posiadamy ponad 2 000 aktywnych stron internetowych.

Call Center, a więc sieć placówek, w których nasi teledoradcy kontaktują się z setkami osób każdego dnia, w celu przedstawienia im bogatej oferty naszych partnerów. W trakcie rozmowy telefonicznej najłatwiej jest poznać ich potrzeby i zaproponować najlepsze rozwiązania zarówno finansowe jak i usługowe. Dzięki temu kanałowi dystrybucji zwiększymy znacznie świadomość o istnieniu Twojej firmy wśród naszych klientów oraz powiększymy sprzedaż.

Każdy przedsiębiorca, który uzna, że jego firma potrzebuje takiego wsparcia to nasz potencjalny partner. Prosimy w takiej sytuacji o wypełnienie formularza, dostępnego poniżej i wyjaśnienie nam w kilku słowach czym zajmuje się firma, która jest stroną wniosku. Nasz agent skontaktuje się każdym zainteresowanym tak szybko jak tylko będzie to możliwe, w celu omówienia szczegółów współpracy.

Zapoznaj się z poradnikami